Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

GALERIA

 

Protokół OKR do pobrania  PDF

IV Zwoleńskie Spotkanie Kobiet

GALERIA

IV „Zwoleńskie Spotkania Kobiet” prowadzone przez Panią Lidię Chrząstek tym razem przebiegały pod hasłem „Bądź swoim przyjacielem” – kochaj siebie, wspieraj siebie, wyrażaj siebie, wybacz sobie, doceniaj siebie, akceptuj siebie, ufaj sobie, bądź sobą. More

Dzień Kobiet

Galeria

Spotkanie Młodzieżowej Rady

Galeria

W czwartek, 22 lutego w Domu Kultury w Zwoleniu odbyło się pierwsze spotkanie Młodzieżowej Rady. Rada ta działa przy Społecznej Radzie Programowej Domu Kultury i zrzesza na ten moment w swoich szeregach 11 członków.

More

Spektakl JAKI TAKI – reż. Jarosław Figura

Galeria – fot. R. Krawczyk

Galeria – fot. W. Gołdziński

 

Jaki Taki – spektakl Jarosława Figury w DK

Wieczór walentynkowy z Piotrem Dąbrówką

Galeria fot. W. Gołdziński

Walentynkowy wieczór z Piotrem Dąbrówką był niesamowity!!! Podczas koncertu poezji, artysta dostarczył słuchaczom silnych emocji. Były bardzo osobiste teksty wykonane charyzmatycznym głosem i mistrzowska gra na gitarze. Piotr Dąbrówka sprawił, że ten walentynkowy wieczór był miły i ciepły na sercu.

Wystawa „PASJE TWÓRCZE ARTYSTÓW ZUTW”

Galeria  fot. T. Chowiera

Galeria  fot. W. Gołdziński

Narodziny Naszego Miasta i Jubileusz 10-lecia Zwoleńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Galeria fot. T. Chowiera

Galeria fot. W. Gołdziński

 

Spektakl „Jaki Taki” teatru lalek „Arlekin”

Dom Kultury w Zwoleniu, zaprasza na spektakl teatralny pt. JAKI TAKI w reżyserii Jarosława Figury, który odbędzie się  16 lutego  o godzinie 1000 i 1200 dla uczniów zwoleńskich szkół.

Spektakl zostanie również  dwukrotnie zagrany  17 lutego o godzinie 1500 oraz o 1700 dla mieszkańców Miasta i Gminy ( w związku z dużym zainteresowaniem prosimy o indywidualną rezerwację nieodpłatnych biletów telefonicznie, e-mailowo lub osobiście). More