Classes in Culture Centre

ONGOING CLASSES SCHEDULE

IN THE CULTURE CENTRE 2013/2014

Lp.

RODZAJ ZAJĘĆ

OPIEKUN

DZIEŃ

GODZINY ZAJĘĆ

  1. 1.    

Zespół taneczny ROCKSTEEP

Magdalena Urbaś

środa

Grupa starsza – 17:00

ZUMBA

środa

1900

  1. 2.    

Grupa taneczna JANET

JANET KIDS I

Aneta Adamiec

Michał Przybytniewski

sobota

10:00

JANET KIDS II

sobota

11:00

JANET II

sobota

12:00

S.b.S. – Style by Step’s

sobota

13:00

  1. 3.    

JOGA

Halina Koryńska

poniedziałek

17:00

  1. 4.    

Aerobik

Urszula Bronisz

wtorek czwartek

17:00

  1. 5.    

Chór Kameralny

Piotr Markowski

piątek

17:00 – 19:00

TRIO WOKALNE Domu Kultury

piątek

15:00 – 16:00

Dziecięcy Zespół Wokalny

piątek

16:00 – 17:00

Zajęcia wokalne solo (prowadzone metodą speech level singing)

  1. 6.    

Grupy teatralne

TALENTO

Ewa Bulzacka

czwartek

piątek

16:00

SMERFY

Indywidualne zajęcia  recytatorsko – teatralne

  1. 7.    

Zespół folklorystyczny „GOTARDOWIE”

Chór Seniora

Joanna Tęcza

poniedziałek

środa

1200 – 1500

1300 – 1600

  1. 8.    

Kapela Ludowa

poniedziałek

środa

1800 – 2000

  1. 9.    

Dziecięca grupa

rytmiczno – folklorystyczna

poniedziałek

środa

17:00

17:00

  1. 10.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Miasta Zwolenia

Piotr Bąbolewski

Tomasz Chwaliński

środa

sobota

16:30 – 19:00

10:00 – 13:00

  1. 11.

Indywidualna nauka gry na instrumentach dętych

Tomasz Chowiera

środa

sobota

ustalenia indywidualne

  1. 12.

Nauka gry na instrumentach klawiszowych

Michał Tęcza

poniedziałek

środa

13:30 – 20:00

16:30 – 20:00

  1. 13.

Nauka gry na gitarze

Robert Kusio

poniedziałek

środa

czwartek

14:00 – 18:00

  1. 14.

Komputery w sieci

Ryszard Krawczyk

  1. 15.

Grupa plastyczna

Waldemar Gołdziński

wtorek

14:00 – ZUTW

  17:00 – dzieci

środa

 15:00  – młodzież
  1. 16.

Klub Dobrej Nowiny

sobota

1300 – 1430

  1. 17.

Zrób to sam

Krzysztof Małek

sobota

10:00

  1. 18.

Społeczne Ognisko Muzyczne

Tomasz Pluta

Anna Chołuj

poniedziałek

piątek

16:00 – 18:00

  1. 19.

Klub Szachowy „Hetman”

Robert Brzozowski

  1. 20.

Zwoleński Uniwersytet Trzeciego Wieku

Barbara Biskupska

poniedziałek

www.zutw.pl.tl

  1. 21.

Polski Związek Emerytów i Rencistów i Inwalidów Oddział w Zwoleniu

Barbara Skrzek

czwartek

9:00 – 14:00

  1. 22.

Klub Abstynenta

Krzysztof Gregorczyk

wtorek

środa

17:00 – 19:00

  1. 23.

Stowarzyszenie Twórców Ziemi Zwoleńskiej

Waldemar Gołdziński

tel. 602 157 124

  1. 24.

Towarzystwo Miłośników Miasta Zwolenia

Wacław Kuś

tel. 696 809 20

Leave a Reply